Перелік документів для подачі заяви

Технічна інвентаризація об'єкта нерухомості, об'єкта незавершеного будівництва (первинна).

При проведенні технічної інвентаризації об'єкта нерухомості, об'єкта незавершеного будівництва (первинної), необхідно подати такі документи:

1.1. Заява власника (власників), або відповідним чином уповноваженої ним особи (з нотаріально посвідченою довіреністю) на ім'я начальника КП «ХБТІ» ХОР.
1.2. Довідку про присвоєння адреси (оригінал).
1.3. Рішення виконкому про затвердження проекту будівництва об'єкта нерухомості.
1.4. Проект на будівництво об'єкта, погоджений в архітектурі.
1.5. Декларацію, зареєстровану в інспекції ДАБК, про початок будівництва об'єкта нерухомості.
1.6. Документ, що засвідчує особу заявника (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідка на проживання особи, яка перебуває в Україні, національний паспорт іноземця, або документ, який його замінює) та його ідентифікаційний код. (Для довіреної особи - його паспорт, нотаріально завірене доручення та ксерокопії паспорта та ідентифікаційного коду).
1.7. Копію державного акту на земельну ділянку або договору оренди, або документа про відведення земельної ділянки для цієї мети.
1.8. Якщо будова самовільно збудована, необхідно надати лист відповідного органу місцевого самоврядування про проведення інвентаризації.
Додатково для юридичної особи необхідно надати:
- Лист з проханням виконати необхідну послугу БТІ;
- Довіреність від організації або копія протоколу про призначення керівником, завірені належним чином;
- Завірену копію свідоцтва про державну реєстрацію підприємства;
- Довідка з ЄДРПОУ (статистичне управління).

Технічна інвентаризація для проведення розділу, виділу, об'єднання об'єкта нерухомості.

При проведенні технічної інвентаризації об'єкта нерухомості з метою реєстрації права власності на об'єкт, створений в результаті розділу, виділу, об'єднання об'єктів нерухомості:

1.1. Заява власника (власників), або відповідним чином уповноваженої ним особи (з нотаріально посвідченою довіреністю) на ім'я начальника КП «ХБТІ» ХОР.
1.2. Довідку про присвоєння адреси (оригінал).
1.3. Рішення судів про розподіл, виділ, об'єднання об'єктів нерухомості, схемплан розділу (конфігурація).

1.4.Документ, що засвідчує особу заявника (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідка на проживання особи, яка перебуває в Україні, національний паспорт іноземця або документ, який його замінює) та його ідентифікаційний код. (Для довіреної особи - його паспорт, нотаріально завірене доручення та ксерокопії паспорта та ідентифікаційного коду).
Додатково для юридичної особи необхідно надати:
- Лист з проханням виконати необхідну послугу БТІ;
- Довіреність від організації або копія протоколу про призначення керівником, завірені належним чином;
- Завірену копію свідоцтва про державну реєстрацію підприємства;
- Довідка з ЄДРПОУ (статистичне управління);

-напрям органу місцевого самоврядування.

Внесення змін до технічної документації та технічних паспортів.

Для внесення змін до технічної документації та технічних паспортів необхідні наступні документи:

1. Заява власника (власників), або відповідним чином уповноваженої ним особи (з нотаріально посвідченою довіреністю) на ім'я начальника КП «ХБТІ» ХОР.
2. Документ, що засвідчує особу заявника (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідка на проживання особи, яка перебуває в Україні, національний паспорт іноземця або документ, який його замінює) та його ідентифікаційний код. (Для довіреної особи - його паспорт, нотаріальну довіреність і ксерокопії паспорта та ідентифікаційного коду).
3. Рішення відповідних органів місцевого самоврядування, або декларацію, зареєстровану в ДАБК, про готовність об'єкта нерухомості до експлуатації.
4. При зміні адреси - необхідно представити оригінал довідки про зміну адреси.

5.Орігінал правовстановлюючого документа.

Внесення поточних змін, отримання викопіювань.

Документи, необхідні для реєстрації поточних змін (ГТВ), отримання викопіювань:

1.1. Документ, що засвідчує особу заявника (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідка на проживання особи, яка перебуває в Україні, національний паспорт іноземця або документ, який його замінює) та його ідентифікаційний код. (Для довіреної особи - його паспорт, нотаріально завірене доручення та ксерокопії паспорта та ідентифікаційного коду).
1.2. Документ, що підтверджує право власності (оригінал).
1.3. Технічний паспорт.
1.4. Проект на будівництво об'єкта нерухомості, узгоджений в управлінні містобудування та архітектури.
1.5. Декларацію, зареєстровану в інспекції ДАБК, про початок будівництва об'єкта нерухомості.

Виготовлення технічного паспорта для приватизації квартири.

Для виготовлення технічного паспорта для приватизації квартири необхідні такі документи:

1. Лист від балансоутримувача будинку із зазначенням прізвища, імені та по-батькові квартиронаймача, ксерокопія ордеру на квартиру.
2. Документ, що засвідчує особу квартиронаймача. (Паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідка на проживання особи, яка перебуває в Україні, національний паспорт іноземця або документ, який його замінює) та його ідентифікаційний код. (Для довіреної особи - його паспорт, нотаріально завірене доручення та ксерокопії паспорта та ідентифікаційного коду).

Виготовлення технічного паспорта на квартиру або вбудоване приміщення.

Документи, необхідні для виготовлення технічного паспорта на квартиру або вбудоване приміщення:

1. Документ, що засвідчує особу заявника (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідка на проживання особи, яка перебуває в Україні, національний паспорт іноземця або документ, який його замінює) та його ідентифікаційний код. (Для довіреної особи - його паспорт, нотаріально завірене доручення та ксерокопії паспорта та ідентифікаційного коду).
2. Документи, що підтверджують право на володіння об'єктом нерухомості:
документ, що підтверджує набуття у власність інвестором закріпленого за ним об'єкта інвестування (інвестиційний договір, договір про пайову участь тощо);
або договір купівлі-продажу облігацій та документів про закріплення об'єкта інвестування за власником облігацій (договір резервування, бронювання і т.п.);
або договір купівлі-продажу майнових прав;
або документ про викуп членом або асоційованим членом кооперативу квартири або вбудованого приміщення.

Виготовлення довідки про відсутність майна (станом на 31.12.2012 року).

Для отримання довідки про відсутність майна необхідно надати наступні документи:

1. Документ, що засвідчує особу заявника (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідка на проживання особи, яка перебуває в Україні, національний паспорт іноземця або документ, який його замінює) та його ідентифікаційний код. (Для довіреної особи - його паспорт, нотаріальну довіреність і ксерокопії паспорта та ідентифікаційного коду).
2. Свідоцтво про народження заявника, який звернувся за довідкою.
3. Свідоцтво про шлюб заявника, при наявності.
4. Свідоцтво про розірвання шлюбу заявником, при наявності.
5. Паспорти, свідоцтва про народження членів сім'ї заявника, щодо яких необхідна інформація про відсутність житла.
6. Свідоцтва про шлюб або його розірвання членів сім'ї заявника, щодо яких необхідна інформація про відсутність житла, при наявності.

Висновок про технічну можливість виділення в натуральному вираженні частки з об'єкта нерухомого майна.

Для виготовлення довідки про порядок користування або про порядок користування і розрахунку часток, необхідні наступні документи:

1.1. Заява на отримання довідки про порядок користування і на розрахунок часток із зазначенням площ розрахунку.
1.2. Документ, що засвідчує особу заявника (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідка на проживання особи, яка перебуває в Україні, національний паспорт іноземця, або документ, який його замінює) та його ідентифікаційний код. (Для довіреної особи - його паспорт, нотаріально завірене доручення та ксерокопії паспорта та ідентифікаційного коду).
1.3. Документ, що підтверджує право власності (оригінал).

Висновок про технічну можливість поділу об'єкта нерухомості майна.

Для замовлення послуги - підготовка висновку про можливість розділу об'єктів нерухомого майна, необхідно подати такі документи:
1.1. Документ, що засвідчує особу фізичної особи (власника) (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідка на проживання особи, яка перебуває в Україні, національний паспорт іноземця або документ, який його замінює) та його ідентифікаційний код . (Для довіреної особи - його паспорт, нотаріальну довіреність і ксерокопії паспорта та ідентифікаційного коду).
1.2 Документ, що підтверджує право власності (оригінал).

 

Оскарження рішень, дій або бездіяльності у сфері державної реєстрації до Міністерства юстиції України та його територіальних органів.

 

Додаткова інформація